Наши ценности

участие

Plantatorzy

Grupa Cemoi od ponad 20 lat związana jest z plantatorami z Wybrzeża Kości Słoniowej. W 2015 r. nastąpiła konsolidacja wszystkich naszych zobowiązań w autorskim programie Transparance Cacao. Naszą wizją jest oferowanie ziaren kakao, które generują wartość dodaną i zysk dla wszystkich podmiotów procesu. Program oparty jest na na czterech jakościowych filarach: identyfikowalności, aromatach, kondycji życiowej plantatorów, środowisku naturalnym.

Nasz zespół

Dokładamy wszelkich starań, aby zachować know-how wszystkich członków naszego zespołu, jednocześnie zachęcając do innowacyjnego podejścia jako sposobu na zagwarantowanie naszej działalności.

Środowisko

Grupa Cemoi jest bardzo zaangażowana w zmniejszanie naszego wpływu na środowisko w centrach produkcji kakao i fabrykach czekolady.

W ramach Transparence Cacao wdrożyliśmy działania zmierzające do ochrony lasów i poszanowania środowiska naturalnego oraz zachowania różnorodności biologicznej krajów produkujących kakao. Celem jest również zmniejszenie zużycia energii we wszystkich zakładach należących do Grupy.